Yaşam

Yalıçapkını 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferit Saffet Ağa’nın Evini Yükseltti!

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalıçapkını 29. bölümüyle 21 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Seyran, babasının onu Tarık’a vereceğini öğrenir. Onunla evlenmeyeceğini söyleyen Seyran, yine babasından şiddet görür. Ferit dedesine durumu öğrenip boşanmadan Kazım’ın Seyran’ı Saffet Ağa’nın oğluna vereceğini söyler. Halis Ağa durumu öğrenince öfkeden deliye döner. Kingfisher 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ferit, Saffet Ağa’nın evine baskın yapar.

Ağa’nın Evini Ferit Saffet Yükseltiyor!

Yalıçapkını 29. bölüm 2. fragmanında; Ferit, bağrına girmeye çalışan Padişah’ı ve balkondan giren Pelin’i kovar. Daha sonra Seyran’a savaş açan ifagat da yerini öne sürer. Kazım, iki kızını da yıldırım nikahıyla evlendirmeye karar verir. Durumu öğrenen Halis Ağa, Kazım’ın evini basar. Ona tokat atıyor ve yere düşüyor. Ferit ise Saffet Ağa’nın evine adım atar ve Tarık’la tartışır. Silahların çekildiği anlarda Ferit, Tarık’a eşinin adını anmayacaklarını haykırır.

İşte Kingfisher 29. bölüm 2. fragmanı…

SIZINTI 28. BÖLÜMÜN ÖZETİ!

Zerrin, Kazım’ın kafasını karıştırdıktan sonra Ferit ve Kazım çatışır. Kazım’ın tokatıyla yere yığılan Ferit ayağa kalkıyor ve hâlâ Seyran’a elini uzatıyor. Ancak Seyran, Ferit’in elini tutmaz. Durumu öğrenen Halis, şebekeye kızar. Hatice’yi arar ve bunun mümkün olmayacağını söyler.

Abidin, Suna’ya işini bıraktığını ve Ferit’le olanları anlatır ve ona evlenme teklif eder. Ferit’ten sonra Seyran da Suna ve Abidin’i öğrenir. Ferit ile durumlarını konuşmak için buluşur. Ferit ise Seyran’ın kendisinin değil Suna’nın Abidin’le olan durumunu konuşmak için görüştüğü için çok kızgındır.

Ifagat, Halis Ağa’ya Pelin’den bahseder ve onunla konuşmasına izin verir. Pelin’in konağa gelip dedesiyle görüştüğünü öğrenen Ferit, Pelin’i bulur ve ona boş hayaller kurmamasını ve Seyran’dan asla boşanmayacağını söyler.

Saffet Ağa, Saffet ve ağabeyi Tarık’ı da yanına alarak Kazım’ın evine onu karşılamaya gider. Suna tüm bunlar karşısında çaresizdir. Tarık gözlerini Seyran’dan alamıyor. Saffet direk ağa girer ve Suna’dan torunu Saffet’i ister. Kazım kızını verir ve yüzükler takılır.

Tarık ise fırsat bulup Seyran’ın yanına giderek onu taciz eder. Diğer torununun Seyran’dan hoşlandığını anlayan Saffet ağa, Tarık’tan Seyran’ı ister. İki kardeş bu durumdan nasıl çıkacaklarını düşünmeye başlar. Seyran, Ferit’i arar. Ama Ferit uyuyakalır. Seyran’ın aramalarını görmez. Pelin balkondan Ferit’in odasına girer ve yanında Sultan’ı görür.

Yalıçapkını 29. Bölüm 1. Fragmanı yayında! Ferit, Kazım’ın Seyran’ı Tarık’a vermek istediğini öğreniyor!

kula-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu