Haber

Torbalı Belediyesi depremzedeler için iftar verdi

6 Şubat’ta yaşanan ikili deprem felaketinin ardından hem bölgedeki depremzedeler hem de Torbalı’ya gelen depremzedeler için sorumluluk üstlenen Torbalı Belediyesi, dün çok anlamlı bir iftar düzenlemesine imza attı. Depremzedelerin yoğun olarak yerleştiği Ayrancılar bölgesinde iftar etkinliği düzenleyen Torbalı Belediyesi’nin davetini depremzedeler geri çevirmedi.

Depremde mal ve yakınlarını kaybeden yüzlerce kişi sofrada namaz kıldı ve oruçlarını açtı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’in şehir dışında olması nedeniyle depremzedeleri Başkan Yardımcısı Ömer Şentürk, Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Özgan ve Belediye Meclis Üyesi Engin Gülten karşıladı.

DEPREM MAĞDURLARINDAN TEŞEKKÜRLER

Ayrancılar, Fevzi Çakmak, İnönü, Türkmenköy, Yeşilköy, Demirciköy, Yoğurtçular, İstiklal ve Bahçelievler mahalle muhtarları, belediye yöneticilerinin davetini de yalnız bırakmadı. Öte yandan Torbalı Belediyesi’nin iftar programıyla ilgili sosyal medya hesapları, “Deprem sonrası Ayrancılar’a yerleşen ve her zaman yanlarında olan depremzedelerimizle bugün iftar yemeğimizi paylaştık.

Muhtarlarımızın misafirlerimizle yakından ilgilendiği iftar yemeğimize Belediye Başkan Yardımcımız Ömer Şentürk, Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Özgan, meclis üyemiz Engin Gülten ve katılan herkese teşekkür ederiz. Depremzedeler ise geldikleri andan itibaren kendilerini evlerinde hissettikleri için Torbalı Belediyesi ve Torbalı halkına teşekkür etti.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu