Ekonomi

RUUF ile Hayalinizdeki Eve Adım Atın, Peşinat Engellerini Unutun!

RUUF, ev sahibi olmak isteyenlere kapılarını açıyor ve peşinat engellerini tamamen ortadan kaldırıyor! Artık “0” peşinatla, kira benzeri ödemeler yaparak, evinizde yaşayarak parça parça modül sahibi olabilirsiniz.

RUUF, fintech alanındaki uzmanlığıyla İstanbul’un güzelliklerinden ilham alarak çıktığı yolculuğunda, ev sahibi olmayı hayal edenlerin ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

Ekibimiz, kendi ev sahibi olma çabalarındaki deneyimi sayesinde ev sahiplerinin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor. En büyük hedefimiz; Uygun bütçelerle ev alıcılarına ulaşılabilir, kullanışlı ve özel finansman çözümleri sunmak.

Özellikle son yıllarda dünyada artan gelir eşitsizliği, ev sahibi olmayı her geçen gün daha da zorlaştırıyor. Bu noktada RUUF, ilk evini almak isteyenlerin önündeki maddi engelleri ortadan kaldırıyor. Modül parça sahipliği sistemi; Ev sahibi olmayı ulaşılabilir hale getiren bir çözüm olarak sunuyor.

Peşinat ödemenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde evinize taşınabileceksiniz! Aylık ödemelerle ev sahibi olacak ve evinizde yaşarken konut kredisi için ihtiyaç duyacağınız peşinattan tasarruf etmiş olacaksınız.

RUUF Hizmeti ve Başvuru Süreci

Halihazırda İstanbul’da hizmet veren RUUF’un hedefi hizmet alanına önce Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Kocaeli’yi de katarak Türkiye ve dünyaya yayılmaktır.

Ev sahibi olmak isteyen adaylar öncelikle bekleme listesine alınır. Başvuru sahipleri hangi ilçede ve hangi kalitede ev sahibi olmak istediklerini belirtirler. Bir sonraki ev sahibi adayı, RUUF’un kullanıcı panelinden istediği evin detaylarını göndererek seçimini yapıyor.

RUUF, anlaşmalı emlakçı ağı aracılığıyla başvuru sahibinin niteliklerine uygun evler sunmaktadır. Ev sahibi adayı seçmiş olduğu ev için RUUF ile anlaşmalı olan gayrimenkul yatırım fonuna yönlendirilir.

Bize hizmet veren Gayrimenkul Yatırım Fonları (GYO) ile işbirliği yapıyoruz. Bu GIF’ler sizin için evi satın alır ve tıpkı bütçenize uygun taksitlerle kira öder gibi evin parça parça sahibi olabilirsiniz. Ödemeleriniz her yıl evin değerindeki değişime göre ayarlanmaktadır.


Bu GYO’lara yatırım yapmak isteyenler RUUF Invest platformu üzerinden 50.000 TL’den başlayan tutarlarda konut yatırımı yaparak konut değer artışlarından faydalanabiliyor. Şu anda hizmet bölgemizde olmayan illerde (İstanbul dışındaki iller) ev sahibi olmak isteyen alıcılar, RUUF Invest ile Gayrimenkul Yatırım Fonlarına yatırım yapmaya başlayabilir ve birikimlerine yatırım yapabilirler.

Mevcut Durum ve NEOHUB Girişimcilik Hızlandırma Programı

RUUF’a olan yoğun ilginin farkındayız. Hızla büyüyen bekleme listemizde şu anda 1.500’ün üzerinde değerli başvuru bulunuyor. Bu dönemde GIF’e gelen yatırım miktarı arttıkça bekleme süresinin de kısalacağını belirtmekten memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca DenizBank’ın yeni nesil iştiraki NEOHUB’un uyguladığı Kurumsal Hızlandırma Programı’nın bir parçası olduğumuzu da gururla belirtmek isteriz; Bu ayrıcalıklı programda yer almak işimizin ne kadar pahalı olduğunun ve bize olan inancın göstergesidir.

haber-ceylanpinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu