Haber

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel İkiçeşmelik Mahallesini Ziyaret Etti

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, seçim faaliyetleri kapsamında İkiçeşmelik İlçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların sorunlarını, talep ve önerilerini dinledi. 31 Mart’ta Kuşadası’nda yeniden Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) bayrağını dalgalandıracaklarını belirten Önder Ömer Günel, “Seçim sandıklarını havaya uçurarak seçimi kazanacağız.”

Görevde bulunduğu 5 yıl boyunca şehrin değişimi ve gelişimi için yoğun çaba gösteren Lider Ömer Günel, esnafın ve hemşerilerimizin sorunlarını her fırsatta dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Önder Ömer Günel, 57 milyon 425 bin TL yatırımla alt ve üst yapısı yenilenen İkiçeşmelik İlçesi’ni ziyaret etti. Bölge sakinleri tarafından sıcak ve coşkuyla karşılanan Lider Ömer Günel’e, ziyaretinde CHP Kuşadası İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Gürbilek, parti yöneticileri, mahalle komisyon üyeleri ve Güvercin Masa Gezici Ekibi eşlik etti. Esnaf ve vatandaşların taleplerini dinlemeden önce Belediye Başkanı Ömer Günel, İkiçeşmelik İlçesi seçim bürosuna giderek partililere ve vatandaşlara hitap etti.

Önder Ömer Günel, konuşmasında, İkiçeşmelik İlçesi’nin uzun yıllardır hak ettiği hizmeti alamadığını, bu nedenle göreve gelir gelmez bu mekana öncelik verdiklerini belirterek, “Öncelikle şunu belirtmek isterim. Beni coşkuyla karşılayan tüm hemşerilerime teşekkür ederim. İkiçeşmelik İlçemizde kısa sürede önemli işlere imza attık. Alt ve üst yapıyı tamamen yeniledik. Böylece sorunları kökten çözdük. Doğal gaz yatırımlarının bölgeye gelmesini sağladık. . Tüm elektrik tesisatını yer altına aldık. Seçim döneminde söz verdiğimiz gibi taziye evini tamamlayarak sizlerin kullanımına açtık, böylece önemli bir ihtiyacı karşıladık. Kütüphane ve “Kütüphane ve “Kütüphanenin açılışını yaparak değerli bir sosyal tesis alanı oluşturduk.” Kitap Kafe, Ebeveyn ve Çocuk Merkezi. Hem Kuşadası’na hem de İkiçeşmelik İlçesi’ne verdiğimiz sözleri yerine getirdik” dedi.

31 Mart’ta Kuşadası’nda yeniden Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) bayrağını dalgalandıracaklarını belirten Önder Ömer Günel, “Yerel seçimlere sayılı gün kaldı. Bu dönemde de milletimizle birlikte çok çalışacağız. İlçe teşkilatı. Sandıkları havaya uçurarak seçimi kazanacağız. Göreve geldiğimizde bazıları gibi konuşacağız.” “Biz de bahane üretmedik. Bazıları gibi sorunların arkasına saklanmadık. Bazıları bizim yapabileceklerimizi hayal bile edemiyor. Grup arkadaşlarımla pandemiye, depreme, ekonomik krize aldırış etmeden çok çalıştık. Devam edeceğiz. İkinci 5 yılımızda da İkiçeşmelik İlçesi’ne vizyoner projeler kazandırmaktır” dedi. – AYDIN

mudurnu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu