Haber

İYİ Parti yerel seçimlere kendi adaylarıyla girecek.

Tekirdağ’a gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, CHP’ye yaslanarak durumun Kılıçdaroğlu’yla ilgili olmadığını, kendi adaylarıyla seçime gireceklerini söyledi.

Tekirdağ’a gelen ÂLÂ Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, yerel seçimlere halkın talebi üzerine kendi adaylarıyla gireceklerini söyledi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yüksel, bu durumun Kılıçdaroğlu ile ilgili olmadığını, tamamen parti tabanının talebiyle ilgili olduğunu sözlerine ekledi.

Yüksel, kentteki Hasan Ali Yücel Meydanı’nda yaptığı açıklamada, “Şimdi Genel Başkanımız olağan genelgede duyurdu. Tıpkı Parti Sözcümüz Prof. Dr. Kürşat Güçlüli’nin de zaman zaman açıkladığı gibi. tabanımızın talebi üzerine yerel seçimlere kendi adaylarımızla girme talebi.Biz bu yönde çalışıyoruz.Hazırlıklarımız bu tarafta ama konjonktür değişiyor,siyasi gelişmeler değişiyor,talepler değişiyor.Otur konuş. Gelen teklif ve talepler değerlendiriliyor” diyerek bu durumun Kılıçdaroğlu ile ilgili olmadığını söyledi. – TEKİRDAĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu