Haber

Gölcük Belediyesi Hatay’da Gece Gündüz Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Gölcük Belediyesi ekipleri, Hatay’daki depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Gölcük Belediyesi ekipleri, Hatay’da meydana gelen depremin yaralarını sarmak için gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda gruplar; Dezenfeksiyon, enkaz kaldırma, mama, su ve mama dağıtımının yanı sıra; Ayrıca depremzedelerin günlük ihtiyaçlarının karşılanması için çaba sarf etmektedir. Sık sık Hatay’a giderek çalışmaları koordine eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan çalışmaları denetlemeye devam ediyor.

HATAY’IN HER NOKTASINDA HİZMETE DEVAM

Gölcük Belediyesi grupları; Hatay-Defne’de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 3. Etap Konteyner Kent zemin tesviye çalışmalarını güçlendiriyor. Ekipler, depremzedelerin içme suyu ihtiyaçlarını da karşılamaya devam ediyor.

HATAY İÇİN KATILIM

Hatay’da ilaçlama, ilaçlama, larva, vektörel çaba ve kireçleme çalışmaları ile ilgili arazideki çalışmalara nezaret eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer; Amasya Valisi Mustafa Masatlı başkanlığında; Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adana Büyükşehir Belediyesi, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pendik Belediyesi, Defne Belediyesi, İnegöl Belediyesi, Sultanbeyli Belediyesi, Tuzla Belediyesi, Mamak Belediyesi, Kestel Belediyesi , Adapazarı Belediyesi, İskenderun Belediyesi. Şirketin katılımıyla düzenlenen değerlendirme ve uyum toplantısına katılım sağlanmıştır.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

sarayonuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu