Haber

Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu: “Bu anlamlı maça herkesi bekliyoruz”

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Galatasaray ile oynanacak hazırlık maçında depremzedeler yararına taraftarlardan tribünleri doldurmalarını istedi.

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, depremzedeler için Pazar günü Kırbıyık Holding Stadı’nda Galatasaray ile oynanacak hazırlık maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çavuşoğlu, depremde hayatını kaybeden vatandaşlara başsağlığı dileyerek, yaralılara acil şifalar diledi. Çok üzüldüklerini belirten Hasan Çavuşoğlu, “Kolay değil çok bir süreçten geçiyoruz. Deprem felaketine hepimiz çok üzüldük. Galatasaray bu anlamda depremzedelerimize destek olmayı hedefliyor. Spor Kulüple işbirliği içinde bir dostluk maçı düzenledik. Hazırlık maçımız 26 Şubat Pazar günü saat 18:00’de Kırbıyık Holding Stadı’nda oynanacak.

“Herkesi davet ediyoruz”

Galatasaray ile oynanacak hazırlık maçının gelirinin tamamının depremzedeler için AFAD’a bağışlanacağını kaydeden Çavuşoğlu, “Bu anlamda birlik ve beraberlik içinde olan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve yönetimine teşekkür ediyorum. Herkesi bu anlamlı maça götürüyor ve tribünleri doldurmayı hedefliyoruz.Alanyaspor yönetimi, Alanya protokolünü “Alanya halkı bu tür konularda özellikle hassastır. Bu maçta stadın tıklım tıklım dolacağına inanıyoruz” dedi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu