Ekonomi

REV Group hisse başına 18 dolardan ikincil hisse senedi arzını duyurdu

MILWAUKEE – Özel araç üreticisi REV Group, Inc. (NYSE:REVG), ikincil halka arzı için hisse senedi fiyatını belirledi. Daha önce duyurulan arz, her biri 18,00 $’dan fiyatlandırılan ve toplamda yaklaşık 133,1 milyon $ değerinde olan 7.395.191 hisseyi içeriyor. Bu hisseler REV Group’un kendisi tarafından değil, American Industrial Partners Capital Fund IV, LP ve paralel fonu tarafından satılıyor, bu da şirketin bu işlemden herhangi bir gelir elde etmeyeceği anlamına geliyor.

Arzın kapanışının, geleneksel kapanış koşullarının yerine getirilmesine bağlı olarak 15 Mart 2024 tarihinde gerçekleşmesi bekleniyor. Goldman Sachs & Co. LLC ve Morgan Stanley, arz için ortak talep toplama yöneticileri olarak hizmet vermektedir.

Satış, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunulan ve 19 Aralık 2023 tarihinde yürürlüğe giren Form S-3’e ilişkin etkin bir raf kayıt beyanı kapsamında gerçekleştirilmektedir. Arz, SEC’in web sitesinde bulunan bir prospektüs eki ve beraberindeki temel prospektüs aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Özel araçların tasarımı, üretimi ve dağıtımı ile tanınan REV Group, iki segmentte faaliyet göstermektedir: Özel Araçlar ve Eğlence Araçları. Şirket, sektörde tanınmış markalardan oluşan bir portföy ile temel hizmetler ve tüketici eğlence pazarları da dahil olmak üzere çeşitlendirilmiş bir müşteri tabanına hitap etmektedir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu